Proje Detayları

  • Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1

Altın Orman

Ankara merkezli Gordion Grup adı altında faaliyet göstermekte olan Gürtaş İnşaat Ankara’da yaşama kazandırdığı projelerden sonra İzmir’de de yeni bir proje hayata geçirmek üzere kolları sıvadı. Gürtaş İnşaat’ın yeni projesinin adı Altın Orman oldu. Firmanın İzmir’deki ilk projesi olacak olan Altın Orman projesi Bornova Altındağ mevkiinde 38 bin metrekare arazi üzerine inşa edilecek. Konut kapasitesi ile dikkatleri üzerine çeken Altın Orman projesi bünyesinde 1215 konut barındıracak. 3 bloktan oluşacak olan Altın Orman projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daireler sergileniyor. Altın Orman projesinde yer alacak olan 1+1 daireler 53,68 metrekare ile 61,11 metrekare arasında, 2+1 daireler 86,69 metrekare ile 93,78 metrekare arasında, 3+1 daireler 107 metrekare ile 147,44 metrekare arasında, dubleks daireler ise 60 metrekare ile 143,04 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde alıcısına sunuluyor.

38 dönüm arazi üzerinde konumlanacak olan Altın Orman projesinde arazinin 12 dönümünde konut blokları kalan 26 dönümünde ise yeşile bürünmüş peyzaj alanları yer alıyor. Yeşile olan yakınlığı kadar deniz manzarasına hakim konumu ile de dikkatleri üzerine çeken Altın Orman projesi içerisinde bir de ormana sahip olacak. Altın Orman projesinde sosyal donatı olarak ise yüzme havuzları, fitness merkezi, basketbol sahası, futbol sahası, yürüyüş yolu, bisiklet yolu bulunuyor. Projede konut sahiplerinin evcil hayvanları için evcil hayvan oteline yer veriliyor.

Altın Orman projesi lokasyon özellikleri ile de içerisinde yaşayacaklara fayda sağlıyor. Proje, buca trafiği rahatlatmak ve şehirler arası bağlantı yollarına kolay ulaşım sağlanabilmesi için hayata geçirilmiş Uçan Yol’a komşu konumda yer alıyor. Uçan Yol’a 1 dakikada ulaşılması mümkün olan Altın Orman projesi otogara 2.5 kilometre, Konak’a 6 kilometre, Çevreyolu’na 1,5 kilometre, Point AVM’ye 2.5 kilometre, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne 5 kilometre, Yaşar Üniversitesi’ne 4.5 kilometre, 9 Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi’ne 7 kilometre, MTK’ya 500 metre, Forum Bornova’ya 5 kilometre, Bayraklı’ya 7 kilometre, Aile Sağlık Merkezi’ne 1 kilometre, Adnan Menderes Havalimanı’na 15 kilometre, Adliye Sarayı’na ise 7.5 kilometre mesafede yer alıyor.

Çalışmalarına devam edilmekte olan Altın Orman projesinin Ağustos 2020’de teslim edilmesi hedefleniyor. Altın Orman projesinin tamamlanması ile konut alıcılarına yüzde 50 oranında prim sağlaması öngörülüyor.

Altın Orman