CES 2018 ve Detroit Otomobil Fuarı, piyasaya sürülecek otomobiller kadar geleceği yansıtan konsept otomobillere de ev sahipliği yaptı. İşte 2018’in ilk üç haftasında tanıtılan en iyi konspet otomobiller.
Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı ve Detroit Otomobil Fuarı’nı geride bırakırken iki fuarda da pek çok konsept otomobil görme şansı elde ettik. Konsept otomobiller çoğu zaman seri üretime geçmezler, fakat otomobillerin geleceği hakkında tüketicilere önemli ipuçları sağlarlar.
Şimdiden biliyoruz ki geleceğin otomobilleri elektrikli ve otonom olacaklar. Fakat bundan fazlası da var; tasarım, konfor ve yapay zeka… İşte CES 2018 ve Detroit Otomobil Fuar’ında gösterilen en ilgi çekici konsept otomobiller.

1Byton tam elektrikli SUV

2Infiniti Q Inspiration

3Lexus LF-1 Limitless

4Kia Niro EV

5Nissan IMx

<script async src=”//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js”></script> <ins class=”adsbygoogle” style=”display:block; text-align:center;” data-ad-layout=”in-article” data-ad-format=”fluid” data-ad-client=”ca-pub-3025692921131967″ data-ad-slot=”7389276728″></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

6Nissan Xmotion

7Toyota e-Palette

8GAC Enverge

Paylaşın:  
Rıdvan Mahlas

Merhaba, Ben gesro.net tema geliştiricisi Rıdvan, Sizler için geliştirdiğimiz bu temada bir çok görünüm eklenecek ve en iyi görseli kazanmanızı sağlayacağız.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir